5 stycznia 2013

Problemy techniczne

Jestem bardzo zła.
Chcąc zmienić wygląd bloga, zmieniłam go niechcąco na inny, który w dodatku mi się nie podoba i za nic nie umiem go zmienić, nawet na poprzedni, z tęczą. ;(
Miał dzisiaj być zupełnie inny post, ale niestety zdjęć nie potrafię wgrać, nie ma tego czegoś dzięki czemu się dodaje zdjęcia, tego z napisem "Przeglądaj" czy chyba jakoś tak (nie wiem jak to się nazywa). ;(
Na dodatek dzisiaj zorientowałam się, że mam obity telefon. ;(
Jestem taka wściekła!
 Na razie muszę wytrzymać z tym wyglądem bloga. Postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy,  ale nie wiem czy to coś da.
Tym oto kończe ten post, bo mnie głowa zaczęła boleć. T-T

6 komentarzy:

 1. Mnie się też tak kiedyś zrobiło ale potem zresetowałam kompa i wszystko w pożądku Nie przejmuj się telefonem zdarza się wszystko się poprawi bo po burzy zawsze nastaje słońce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wejdź w zakłądkę ,,projekt", następnie ,,dostosuj", i potem ,,szablon". Będziesz mogła zmienić tło, szablon itd. ; ) Jeżeli to nie zadziała, to zresetouj komputer..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie mogę wgrać zdjęć : (

   Usuń
  2. A gdzie jest zakładka "projekt"?

   Usuń
  3. Projekt, to ten szablon, który chcesz wybrać :)
   Screen :
   http://2.bp.blogspot.com/-vxE1q4-bph4/UOm6K2XB_pI/AAAAAAAAD_0/duIlC1KDFC0/s1600/co%C5%9Btam.png
   Po kliknięciu w "dostosuj" (najechałam myszką na screenie) wybierasz opcje, które sprawią, że Twój blog będzie przyjemniejszy dla oczu :))

   Usuń
  4. Wiem o co chodzi. Tylko, że po kliknięciu w "Dostosuj" nie pojawia się projektant szablonów, zamiast tego jest biały ektan, jakby się jeszcze to ładowało, a się już nie ładuje. Nawet po odświeżeniu nic się nie zmienia.
   Wcześniejszy wygląd robiłam na innym komputerze, więc może dlatego nie chce zadziałać. Ale bardzo dziękuję za chęci. ;)

   Usuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję, naprawdę wiele dla mnie znaczą.